استخدام سئوکار حرفه ای به چه صورت است؟

دنیای امروز , دنیای اطلاعات است و کسب و کارهای آنلاین در رقابت برای کسب مرتبه های بالای نتایج جستجو در گوگل(گزینه های مهم در سئو) , بینگ و یاهو می باشند . رتبه خوبتر در این موتورهای جستجو موجب ازدحام بیشتر سایت و همچنین ارتقا فروش و درامد میشود . شما ممکن است بهترین بلاگ عالم را داشته باشید , البته در‌صورتی‌که کسی از وجود شما مطلع نباشد , این وبلاگ هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت .

https://ismaeilsahab.ir/hire-a-professional-seo/

اما به چه شکل می توان درجه تارنما را در نتیجه ها جستجو ارتقا داد؟ جواب این سوال , بهینه سازی وب سایت و سئو است . سئوی وب سایت , هنر باصرفه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوست . با به کارگیری از مخلوط تکنیک های یافتن لغات با اهمیت , onpage , سئو خارجی و نظارت تارنما های رقبا می توان اقبال دیده شدن وبسایت توسط موتورهای جستجو را بالا برد و در نتایج جستجو به جایگاه های بالاتری رسید . اجرای یک پروژه سئوی وب سایت به تنهایی می تواند دلهره آور باشد . خوشبختانه متخصصین سئوی وب سایت در اینجا میتوانند کمک درحال حاضر شما باشند . پیرو به بیان مواردی میپردازیم که در استخدام سئوکار دوچندان ضروریست و می‌تواند مضاعف به شما کمک کند .

ادراک مبانی بهینه سازی سایت در استخدام سئو سایت عمل

در هنگام مصاحبه با یک متخصص بهینه سازی سایت می بایست با مبانی نخستین سئو وب سایت آشنا بوده تا روش کارکرد آن را بدانیم .

در ابتدا بایست بدانید که سئو بر طبق کلمه ها کلیدیست . این قضیه فراتر از جستن کلمات کلیدیست که بیشترین ازدحام را برای وبسایت به ارمغان می آورند . مهمتر از این , ادراک این مسئله است که چرا شما خواهان ارتقاء راه‌بندان وبسایت می‌باشید . در حالتی که میخواهید در وبسایت خود محصولی را به فروش برسانید , می بایست برگه مرتبط با آن را برای کلمه ها دارای اهمیت مشخصی باصرفه کنید تا مشتریان بالقوه آن وارد آن کاغذ شوند . کاربرانی که فقط برای بازدید از فرآورده وارد آن میگردند فایده ای برای شما نخواهند داشت . بیشتر روند های پیدا کردن لغات دارای اهمیت مبتنی بر ابزار Google Keyword Planner است که در آن عبارات کلیدی مرتبط به همراه میزان ترافیک و رقابتشان نمایش داده می‌شوند .

در صورتیکه سئوکار مورد علاقه شما در مذاکره خود اظهار‌کرد که سایت شما را به سکو یک گوگل برساند , یه خرده در صداقت او شک و تردید نمایید . موتورهای جستجو بر پایه ی فاکتورهای زیادی هستند که جايگاه یک سایت را در نتایج جستجو مشخص می کنند . این فاکتورها شامل عمر وب سایت و محبوبیت آن در شبکه‌های‌اجتماعی می شود . علاوه بر این ها فاکتورهای انسانی وجود دارا هستند که درباره چگونگی کردار کاربران در تعامل با سایت است . این ها مواردی می‌باشند که هیچ کس به صورت بی واسطه کنترلی بر آن نداشته و همچنین فرمول معجزه آسایی نیز برای دریافت کردن رتبه یک گوگل نیست .

کاری که یک سئو سایت عمل می تواند انجام دهد کمک به سایت شما در رعایت ضوابط اساسی گوگل است تا بتواند با دیگر سایت های مشابه رقابت کند . یک متخصص بهینه سازی سایت شانس کسب مرتبه خوبتر را بالا می‌برد ولی کیفیت محتوا , خدمات و تولیدات به صاحبین تارنما ها وابسته است .

پروژه های سئو

در حالت کلی یک پروژه سئو وب سایت را می توان به دو قسمت تقسیم کرد : onpage و offpage . سئو داخلی دربرگیرنده تغییر تحول طراحی و اجزا داخلی سایت است به نحوی که برای موتورهای جستجو به طور کامل خوانا باشد . این روند دربرگیرنده تغییر هدرها , عنوان و محتوای صفحات است تا برای کلمه ها اصلی خاصی بهینه شود .

سئوی خارجی شامل هر کاریست که در خارج از وب سایت انجام یافته و به ارتقا راه‌بندان آن یاری می کند . این موارد دربرگیرنده فعالیت در شبکه‌های‌مردمی , لینک سازی و پست مهمان است . لینک سازی قسمت اصلی این مراحل است که تاثیر فراوانی بر روی جايگاه سایت دارد , چرا که از جمله فاکتورهای اساسی در رتبه بندی صفحه ها می باشد . فعالیت در شبکه‌های‌اجتماعی , نوشتن پست مهمان در وبلاگ های دارای شهرت از جمله عمل هاییست که موجب کسب لینک در سایر سایت ها می شود.

چه طور به غربال متخصصان سئوی سایت در هنگام استخدام بپردازیم؟

حالا که با مبانی با صرفه سازی وبسایت آشنا شدید و فهم و شعور نخستین ای از ان پیا کردید به بیان تعدادی نکته در استخدام

https://ismaeilsahab.ir/dublin-core/

میزان اطلاعات و مهارت او‌را بررسی فرمائید . سئوی سایت امروزه بسیار در اکنون تغییر تحول است و هر روز با آپ تو دیت هایی که از سوی گوگل اعمال می شود تغییراتی در روش های بهینه سازی وب سایت ساخت میشود . براین اساس اطمینان از میزان اطلاعات و سطح مهارت سئوکار امری واجب است . یکی بهترین راهکارهای فهم این مسئله بررسی وب لاگ شخصی او است . اگر که وب لاگ او سریعا با مطالب تازه نو کردن می شود , می توان از تراز دانش او مطمئن شد .

دستکم یکی پروژه های سئوی وب سایت او را پیگیری کنید . به طور معمول سئوکاران به دلیل لو ندادن تکنیک های خود , خیلی آن‌ها‌را علنی نمیکنند . همچنین بسیاری از صاحبین کسب و کارها نیز به دلیل اینکه رقبا از ریزه کاری سئو سایت سایتشان با خبر نشوند , هیچ وقت نام سئوکارشان را فاش نمی کنند . در صورت فاش شدن , رقبا نیز ممکن است به سئوکار وب سایت مراجعه کرده و از او می‌خواهند که عینا همان تکنیک ها را در وبسایت آنان نیز پیاده کند و این امر در مذاق صاحبین تارنما ها خوشایند نیست . اما معرفی یک یا دوکار خیلی فعالیت مشقت نیست و مطمئنا قابل ابراز است .

درباره تکنیک های سئو وب سایت مورد به کارگیری بوسیله متخصص باصرفه سازی سایت موردنظرتان پرسش هایی را مهیا فرمایید . یک مشاور سئوی وب سایت مناسب باید قادر به توضیح کلی استراتژی خود در ارتقا درجه سایت باشد . همچنین او می بایست زمان انجام کار را بتواند تا حدودی تخمین بزند .

نظارت نخستین آن‌ها از وبسایت خود را جویا شوید . این مسئله به شما یاری می‌نماید تا متوجه تغییراتی که سئوکار قرار بر اعمال آن هست شوید . در این مورد خیلی زیاده روی نکنید تا سئوکار شم نکند که قصد شما از انجام مصاحبه , صرفا مشاوره سئو است . سئوکارها برای مشاوره سئوی سایت هزینه هایی را دریافت میکنند و در‌حالتی که که متوجه این نیت شما شوند از پاسخ دادن به سوالاتتان تفره خواهند رفت . در نتیجه مراحل گفتگو و گفتمان در جهت نادرستی کشیده می شود .

مراقب بهینه سازی وب سایت کلاه سیاه باشد . از سئوکارانی که فهم و شعور آنها از سئو فقط لینک گذاری در کامنت سایر وبسایت ها و اسپم کردن است بپرهیزید . این مسئله موجب جریمه شدن از طرف گوگل می شود . همانطور که می دانید گوگل به شدت صاحبین وب سایت ها را از محتوای اسپم , نوشته های مخفی و پیوند سازی بیش از حد در یک واژه و کلمه اصلی خاص نهی کرده است .

در پایان بعداز استخدام سئوکار مورد نظر خود , به صورت پیوسته با او درباره باشید و از مشورت کردن های او بهره ببرید . شما میتوانید میزان موفقیت در سئو وب سایت را با ابزارهای آمارگیر سایت مثل آنالیتیکس گوگل بررسی فرمایید . متخصصین سئو وب سایت میتوانند با محاسبه صفحات پر بازدید , بهترین راهکارها را به شما ارائه دهند .

استخدام سئوکار حرفه ای

درین مقاله راجع به اهمیت استخدام سئوکار حرفه ای یا همان مشاور بهینه سازی سایت ( SEO Consultant ) سخن خوا هیم کرد .

بهینه سازی وب سایت یا همان بهینه سازی وب‌سایت تنها بخاطر موتورهای جستجو انجام نمی‌پذیرد , بلکه اعمال صحیح استراتژی‌های سئوی سایت سبب بهبود تجربه‌ی کاربر و قابلیت به کار گیری از یک وب‌سایت خواهد شد . کاربران به موتورهای جستجو اعتماد دارند و حضور در رتبه‌های بالای صفحه‌ی نتایجی که کاربر به دنبال آن بوده است , اعتبار یک وب‌سایت را افزایش خواهد اعطا کرد .

اصولاً سئوکار حرفه ای به چه کسی گفته می‌شود؟

https://ismaeilsahab.ir/negative-seo/

یک سوم مقام یک وب‌سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل ( Google ) و یاهو ( Yahoo ) منوط بر محتوای حقیقی سایت و دو سوم دیگر بر کامنت‌های وبلاگ , لینک‌های ورودی و ویدئوها است . اساساً اگر یک وب‌سایت در دو صفحه‌ی ابتدایی نتیجه ها موتورهای جستجو یافت نشود , بیشتر به نظر می رسد که اصلاً نیست .